logo

Bratislavská sedma – štyridsiata deviata

Čaká nás toľko „sedmových“ galérií, koľko je týždňov v roku – toto je ďalšia z nich. Seriál Bratislavská sedma: fotky nové i staršie, autorsky všetky z fotoaparátu bratislavskej amatérskej fotografky Hany Fábry (Nikon D3200, poťažmo z mobilu Huawei Honor), fotky lepšej i horšej kvality, v závislosti od aktuálnych možností, svetelnej situácie a výnimočnosti okamihu. Jednoducho fotky, ktoré museli vzniknúť (aspoň podľa ich autorky:)).

Chcete mať niektorú z nich doma? Stačí napísať na hana.fabry@bratislavafotogenicka.eu a je to:)

A ak sa vám páčila táto sedmička (v čo tajne dúfam), možno sa vám bude páčiť aj:
prvádruhátretiaštvrtápiatašiestasiedmaôsmadeviatadesiatajedenástadvanásta, trinásta, štrnásta, pätnásta, šestnásta, sedemnásta, osemnásta, devätnásta, dvadsiata, dvadsiata prvádvadsiata druhádvadsiata tretiadvadsiata štvrtádvadsiata piatadvadsiata šiestadvadsiata siedmadvadsiata ôsmadvadsiata deviatatridsiatatridsiata prvátridsiata druhátridsiata tretiatridsiata štvrtátridsiata piatatridsiata šiestatridsiata siedmatridsiata ôsmatridsiata deviataštyridsiataštyridsiata prváštyridsiata druháštyridsiata tretiaštyridsiata štvrtáštyridsiata piataštyridsiata šiesta, štyridsiata siedmaštyridsiata ôsma.


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok