logo

Bratislavská sedma – tridsiata ôsma (špeciál “Stolpersteine”)

Čaká nás toľko „sedmových“ galérií, koľko je týždňov v roku – toto je ďalšia z nich – a  naozaj veľmi mimoriadna. Nech sa páči, špeciál Stolpersteine.

(Prečítajte si aj komentár Hany Fábry Zakopnite o tie kamene.)

Seriál Bratislavská sedma: fotky nové i staršie, autorsky všetky z fotoaparátu bratislavskej amatérskej fotografky Hany Fábry (Nikon D3200, poťažmo z mobilu Huawei Honor), fotky lepšej i horšej kvality, v závislosti od aktuálnych možností, svetelnej situácie a výnimočnosti okamihu. Jednoducho fotky, ktoré museli vzniknúť (aspoň podľa ich autorky:)).

Chcete mať niektorú z nich doma? Stačí napísať na hana.fabry@bratislavafotogenicka.eu a je to:)

A ak sa vám páčila táto sedmička (v čo tajne dúfam), možno sa vám bude páčiť aj:
prvá, druhá, tretia, štvrtá, piata, šiesta, siedma, ôsma, deviata, desiata, jedenásta, dvanásta, trinásta, štrnásta, pätnásta, šestnásta, sedemnásta, osemnásta, devätnásta, dvadsiata, dvadsiata prvá, dvadsiata druhá, dvadsiata tretia, dvadsiata štvrtá, dvadsiata piata, dvadsiata šiesta, dvadsiata siedma, dvadsiata ôsma, dvadsiata deviata, tridsiata, tridsiata prvá, tridsiata druhá, tridsiata tretia, tridsiata štvrtá, tridsiata piata, tridsiata šiesta a tridsiata siedma.


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok