Podporte nás

Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.

Bratislavský webzine Bratislava fotogenická publikuje články z prostredia občianskej spoločnosti, predovšetkým tlačové správy bratislavských MVO, názory, rozhovory, petície, protesty, pozvánky, ankety, granty, užitočné odkazy, zákony, adresár MVO, adresár mesta, inzerciu na prácu v MVO, príklady dobrej praxe, občianske kauzy či stavebné a výrubové konania atp. A samozrejme, stránka bude reflektovať aktuálne dianie v meste a podľa potreby mu prispôsobí svoj obsah a/alebo štruktúru. A to, samozrejme, niečo stojí…

Cieľom stránky je zhmotňovať a personifikovať motto jej názvu: Bratislava fotogenická – pre lásku k mestu. Nadšenie však nikdy nie je všetko, vie to každý skúsený dobrovoľník či aktivistka. Všetky zmysluplné a dlhodobo udržateľné aktivity potrebujú okrem entuziazmu a nápadov aj svojich mecenášov. A ich peniaze. Vaše peniaze:). Vás, ktoré/í máte Bratislavu rady/i. Vás, ktorým záleží na tom, aby nemizla jej pamäť, aby sa nestrácalo jej čaro a genius loci. Aby tí, ktorí sa Bratislave venujú vo svojom voľnom čase, mali kde prezentovať svoje aktivity, svoje názory, svoje obavy. Aby tí, ktorí budú web tvoriť, sa mu mohli venovať naozaj stabilne, pravidelne a systematicky.

Vytvoriť dobrú, politicky nezávislú, devolopermi neovplyvnenú občiansku stránku s názorom je rovnako náročné ako vytvoriť dobré mienkotvorné noviny.

Veríme, že nám s tým pomôžete – pomôžete tým najmä Bratislave. Ambíciou webovej stránky Bratislava fotogenická totiž nie je nič menšie, ako nájsť a spojiť srdcia, ktoré bijú pre Bratislavu. A sú ochotné niečo pre ňu urobiť…

Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.