logo

A je tu e-aukcia fotografie Zima na Františkánskom…

DSC_3633.JPG

Fotografia:
Zima na Františkánskom námestí zo série Keď v Bratislave nasneží…
Čiernobiela fotografia na plátne, umiestnená na drevenom ráme, rozmer 70 x 50 cm. 

Naozaj dobrý nápad:)
Kúpou autorskej fotografie Hany Fábry Zima na Františkánskom námestí zo série Keď v Bratislave nasneží (tutu alebo tu) podporíte prácu, tvorbu a diskusiu občianskeho webu o Bratislave a pre Bratislavu s názvom Bratislava fotogenická – pre lásku k mestu.

Webzine Bratislava fotogenická
Informácie a názory z prostredia občianskej spoločnosti bez prifarbovania developermi a politickými bábkami, aktivity občianskych iniciatív, združení, jednotlivcov či ad hoc spojení, kalendár podujatí, adresár organizácií, občianske petície či výzvy… a veľa, veľa krásnych bratislavských vizuálov, to všetko s jediným cieľom: spojiť ľudí, ktorých srdcia bijú pre Bratislavu.

Aukcia je dostupná do konca februára 2017 na darcovskom portáli Ľudia ľuďom. Stačí si kliknúť a dozviete sa viac:)

ĎAKUJEM, že pomáhate robiť Bratislavu lepším miestom na život. Napríklad aj priamou podporou webu Bratislava fotogenická.

Marcel Zajac, dlhoročný bratislavský aktivista a poslanec, na portáli Ľudia ľuďom napísal:

Prečo som sa rozhodol overiť výzvu

Pred nejakým časom som overil Haninu výzvu, v ktorej hľadala pomoc, aby mohla zrealizovať fotografickú výstavu prezentujúcu jeden z mnohých príbehov Bratislavy. Táto výzva bola úspešná. Výstava aj atmosféra na nej očarujúca. Všetko pekné a pozitívne, čo o Hane viem, som povedal už pri overení tej prvej výzvy. A všetko to platí do bodky aj dnes. A navyše, dnes to už nebude iba o mojej pevnej viere a presvedčení, ale milí darcovia, dnes už s Hanou a jej spôsobom napĺňania výziev, máme osobnú skúsenosť.
Aspoň jedno slovo aj o Bratislave, ktorá sa stala predmetom záujmu Hany fotiacej a píšucej. Bratislava potrebuje aktívnych občanov. Aktívni občania zas priestor pre kritické myslenie. Bratislava potrebuje fundovanú aj nefundovanú polemiku a diskusiu. Potrebuje priestor na vypovedanie, ale aj na oboznámenie sa. Potrebuje ho pre svoju dôležitosť, ekonomickú silu, geopolitické umiestnenie, ale aj pre chorobou „adminCENTRA“, zánik vlastnej identity (vyjadrený plnými diaľnicami v piatok Bratislava – Košice a v nedeľu Košice – Bratislava), pre hlad straníckych pokladní, aj všeobecne akceptovanú obsesiu v lacnej plastickej chirurgii a katalógovej architektúre, …

Podporme Hanu, podporme rozbeh webovej stránky „Bratislava fotogenická“ – podporíme priestor pre našu diskusiu.

Marcel Zajac, poslanec Karlovej Vsi, člen iniciatívy Bratislava otvorene


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok