logo

Chcete pomôcť Bratislave? Môžete podporiť občiansky web Bratislava fotogenická

Ambíciou webzinu Bratislava fotogenická nie je nič menšie, ako nájsť a spojiť srdcia, ktoré bijú pre Bratislavu. A sú ochotné niečo pre ňu (u)robiť…

Vytvoriť dobrú, politicky nezávislú, devolopermi neovplyvnenú občiansku stránku “s názorom” je rovnako náročné ako vytvoriť dobré mienkotvorné noviny. Veríme, že nám s tým pomôžete – pomôžete tým najmä Bratislave. 

Cieľom výzvy s názvom Bratislava fotogenická – pre lásku k mestu je vyzbierať dostatočné množstvo peňazí na vytvorenie a prevádzku bratislavskej občianskej stránky “s názorom” tak, aby bola dlhodobo udržateľná, kvalitná a mala stabilné autorské zázemie.

Stránka Bratislava fotogenická bude publikovať články z prostredia občianskej spoločnosti, predovšetkým tlačové správy a názory bratislavských MVO, rozhovory, petície, protesty, pozvánky, ankety, granty, užitočné odkazy, zákony, adresár MVO, adresár mesta, inzerciu práce v MVO, príklady dobrej praxe, občianske kauzy či stavebné a výrubové konania atp.

Kým si web nezačne zarábať sám na seba prostredníctvom (nepolitickej) inzercie, potrebujeme na jeho spustenie peniaze na zaplatenie domény, webhostingu, publikačného systému, šablóny stránky, výdajov na pripojenie do internetu a ostatných komunikačných výdajov, a na ďalšie, predovšetkým technické, hardvérové/softvérové a podobné náklady, nevyhnutne potrebné pre tvorbu kvalitného obsahu a dlhodobú udržateľnosť webu.

Viac sa dozviete a podporiť nás môžete na darcovskej stránke Ľudia ľuďom: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3922.

Ďakujeme.


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok