logo

V Bratislave pribudol detský vyhliadkový okruh

20141116_133326.jpg

Bratislava 6. decembra (TASR) – V hlavnom meste SR slávnostne otvorili nový detský okruh vyhliadkovým autíčkom Prešporáčik. Hodinový komentár k okruhu pre detské publikum napísal Ľubomír Feldek.

Dokonca som to s detskými recitátormi narecitoval,” povedal pre TASR básnik, spisovateľ a prekladateľ, ktorý v audiosprievodcovi skombinoval poéziu s prózou. “Budú to počuť v prístupnej podobe, keď ideme napríklad okolo Reduty, hovorím, že tam kedysi bola sýpka a ozývalo sa odtiaľ na pi-pi-pi, a teraz je tam filharmónia a ozýva sa pa-pa-pa-pam,” priblížil veselý text okruhu až na Bratislavský hrad.

Celú správu si môžete prečítať na webovej stránke TASR. 


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok