logo

V bratislavskej ankete hlasujte za najúspešnejších športovcov

BA_biela-noc-bezci-1.jpg

Hlavné mesto SR Bratislava, Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavské združenie telesnej kultúry vyhlasujú XXIV. ročník Ankety o najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja za rok 2016.  

Organizátori ocenia päť najúspešnejších športovcov seniorov, troch juniorov, najúspešnejší športový kolektív, troch talentovaných športovcov, trojicu najúspešnejších telesne postihnutých športovcov a udelená bude cena primátora.

Hlas športovcovi alebo športovému kolektívu môžete dať prostredníctvom internetovej stránky hlavného mesta SR Bratislavy www.bratislava.sk.

Hlasovanie sa začína 01. 12. 2016 a končí 12. 12. 2016. 

Svoj hlas môžete dať iba jednému športovcovi/kolektívu v každej kategórii. V hlasovacom formulári je  v každej kategórii aj voľná kolónka, v ktorej môžete dať svoj hlas  inému kandidátovi, než ktorý je uvedený v zozname.

Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 20. 12. 2016 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca o 16:30 h za účasti ocenených športovcov, ich trénerov, rodinných príslušníkov a hostí.

Hlasovací formulár
Pomôcka k hlasovaniu na internete (dosiahnuté výsledky kandidátov a kandidátok na titul najúspešnejšieho športovca a športového kolektívu Bratislavy a Bratislavského kraja 2016)


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok