logo

Petícia za zavedenie minibusu MHD v lokalite Machnáč v Starom Meste

Peticia-Machnac_mapka.png

Mapka trasy autobusu, po ktorom volá Petícia za zavedenie novej autobusovej linky v lokalite Machnáč v bratislavskom Starom Meste.

Petícia za zavedenie novej autobusovej linky v lokalite Machnáč v bratislavskom Starom Meste vyzýva primátora Iva Nesrovnala, poslancov mestského zastupiteľstva a Dopravný podnik Bratislava, a. s., aby zriadili novú minibusovú linku v lokalite Machnáč, ktorá by spojila obchodné centrum Kaufland-Patrónka  s lokalitami na Búdkovej a Drotárskej ceste, Mudroňovej, Jančovej, Tichej ulice a Červený kríž s Mlynskou dolinou. Sme presvedčení, že nová minibusová  linka bude slúžiť verejnosti, hlavne obyvateľom Starého Mesta ako aj ďalším obyvateľom Bratislavy.

Petíciu môžete podpísať na webovej stránke peticie.com.


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok