logo

Za reguláciu poľovníctva v Lesoparku

Zelezna.jpg

Milí priatelia, milé priateľky, dovoľujeme si Vás požiadať o podporu petície „Za reguláciu poľovníctva v Lesoparku“. Bratislavský lesopark je veľmi obľúbeným miestom na krátkodobú rekreáciu.

Počet návštevníkov každoročne rastie. Hlavným zámerom našej petičnej akcie je v súlade s týmto trendom zvýšenie transparentnosti a bezpečnosti návštevníkov pri poľovačkách na území Mestských lesov v Bratislave.

Ako problematický vnímame predovšetkým rozpor medzi rannou a večernou turistikou, prípadne cykloturistikou a z pohľadu verejnosti nekontrolovaným poľovníctvom. Súčasný stav vytvára hrozby konfliktných stretov medzi poľovníkmi a rekreujúcou verejnosťou.

Lesopark by mal byť k dispozícií predovšetkým širokej verejnosti, mal by poskytovať oddych a regeneráciu po ťažkom pracovnom týždni, či vytvárať bezpečný priestor pre trávenie krásnych chvíľ v kruhu svojich najbližších.

Z týchto dôvodov Vás žiadame o podporu našej petície „Za reguláciu poľovníctva v Lesoparku“.

Petíciu môžete podporiť na webovej stránke Changenet.sk


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok