logo

Projekty na zlepšenie života v Novom meste môžete podávať do 31. mája 2018

Nove-mesto-vyzva-na-participativne-projekty-2018.jpg
Chýba vám niečo v Novom Meste? Chcete zlepšiť kvalitu života vo vašom bydlisku, podporiť komunitné aktivity vo vašom okolí alebo prispieť k zlepšeniu služieb samosprávy? Potrebujete prostriedky na vaše aktivity? Využite možnosti, ktoré vám ponúka mestská časť Nové mesto.

Ak máte nápad, prihláste ho najneskôr do 31.5.2018 do 23.59 hod. do tohtoročného participatívneho rozpočtu. Projekt môže podať každý občan/občianka SR nad 15 rokov. Prihlásené projekty sa musia realizovať na území mestskej časti Bratislava Nové Mesto. Jeden projekt môže žiadať sumu maximálne 5000€.

Na začiatku nie je potrebné odovzdať hotový vypracovaný projekt, postačí, ak máte dobrý nápad. Pracovníci Kancelárie pre participáciu verejnosti vám na pracovných stretnutiach pomôžu s vypracovaním projektovej dokumentácie a zodpovedajú všetky vaše otázky.

Vaše nápady môžete prihlásiť prostredníctvom formulára (PRIHLÁSIŤ PROJEKTOVÝ ZÁMER), e-mailom na adrese participacia@banm.sk, telefonicky na čísle 0905/340 394, cez facebook na adrese @participaciabanm alebo osobne v Kancelárii pre participáciu verejnosti na miestnom úrade.

Výsledky projektov z minulých ročníkov si môžete pozrieť na stránke Mapa projektov.


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok