logo

Benefičná výstava v Dúbravke pomôže mladým umelcom a nevidiacim

suenic.jpg

Alexander TODIČ - 2010

Originálny dar na Vianoce i dvojnásobná pomoc zároveň. Taká je benefičná predajná výstavba obrazov, ktorú organizuje mestská časť Bratislava-Dúbravka v spolupráci s Detvianskou umeleckou kolóniou, dobrovoľníkmi a Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Začína sa vernisážou 7. decembra o 17. hodine v galérií Domu kultúry Dúbravka, kde sa spustí aj predaj obrazov.

„Z predaja obrazov na tejto výstave budú podporení mladí umelci a časť finančných prostriedkov bude darovaná na podporu Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska,“ vysvetlil za organizátorov výstavy Ľubo Navrátil, správca Dúbravského múzea.

Okrem vernisáže sa dajú obrazy zakúpiť každú stredu, piatok i sobotu od 17.00 – 19.00 a v nedeľu od 10.00 -13.00. Počas dúbravských Vianočných trhov , čiže od 15. do 17. decembra bude galéria otvorená od 16.00 – 20.00.

Obrazy sa dajú pozrieť vo virtuálnej galérii na fejsbukovej stránke udalosti.

Zdroj a foto: Mestská časť Bratislava Dúbravka


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok