logo

Pridajte sa k dobrovoľníkom Nadácie Zastavme korupciu

Logo_Zastavme-korupciu.jpg

Nadácia Zastavme korupciu ponúka stáž dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam:

Korupcia je problém, ktorého veľkosť presahuje možnosti ktorejkoľvek neziskovej organizácie na Slovensku. Eliminovať ho nie je možné bez zapojenia ľudí, ktorí sa profesionálne zaoberajú inou prácou ako bojom proti korupcii, ale záleží im na tom, ako sú spravované veci verejné. Ak patríte medzi nich, radi vám dáme priestor pomôcť v našom snažení. Využite svoj voľný čas zmysluplne a pridajte sa k dobrovoľníkom Nadácie Zastavme korupciu.

Hľadáme zanietených profesionálov, ktorí majú skúsenosti v oblastiach ako programovanie, písanie, fotografovanie, video, sociálne siete, prekladateľstvo, copywriting, grafický dizajn, analytická a výskumná práca, právo, PR a reklama, účtovníctvo, projektový manažment či event manažment. Vítané sú aj iné expertízy, ale potešíme sa aj dobrovoľníkom, ktorí budú ochotní pomôcť nám s jednoduchými úlohami.

Koho hľadáme? 

Čestných mladých ľudí, ktorí sú:
– skúsenní vo svojom odbore
– zanietení pre boj proti korupcii
– bezúhonní  

Ako sa prihlásiť 

Pošli nám svoj životopis, pripoj k nemu dva kontakty na ľudí (nadriadených), s ktorými si v minulosti pracoval a pár vetami opíš, prečo a s čím by si nám chcel pomôcť. Vybraných uchádzačov následne pozveme na pohovor. Tých, s ktorými si budeme rozumieť, zaradíme do databázy dobrovoľníkov Nadácie. 

Doba zapojenia 

V momente, keď sa nám vyskytne dobrovoľnícka príležitosť zodpovedajúca tvojim schopnostiam a skúsenostiam, skontaktujeme sa s tebou, či máš čas pomôcť nám. Dĺžku a formu zapojenia si potom s tebou dohodneme individuálne. Pomáhať nám je možné aj na diaľku.

Ak máš viac otázok, napíš na vocenasova@zastavmekorupciu.sk.

Čo ti ponúkame:

  • možnosť zanechať stopu pri zlepšovaní Slovenska a pohľad do Nadačnej “kuchyne”
  • rozšírenie si obzorov v protikorupčnej oblasti
  • úderné tričko a spoznanie ďalších jeho nositeľov
  • účasť na odborných a spoločenských eventoch Nadácie
  • písomná referencia, ktorú môžeš použiť pri uchádzaní sa o prácu alebo štúdium
  • doklad o dobrovoľníckej činnosti za účelom asignácie 3% dane z príjmu – v prípade zákonom požadovaných minimálne 40 odpracovaných hodín v kalendárnom roku
  • uverejnenie informácií o tebe a tvojej pomoci Nadácii vo výročnej správe za daný rok

Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok