logo

Stara Bratislava na webe BratislavaDen.sk

Pozsony-1.jpg

Nielen na Facebooku je stará Bratislava živá:) Kto sa na Facebooku vyznáte a zaujíma vás, ako vyzeralo naše mesto kedysi a ako sa v ňom žilo, isto vám neunikli stránky ako Stará Bratislava na fotografiách a obrazochStaré fotografie BratislavyStará Bratislava na starých pohľadniciach a mnohé ďalšie. Odkazy na niektoré z nich nájdete aj v informatívnom článku Redakčný výber: Bratislava na Facebooku priamo tu na webe Bratislavy fotogenickej.

Ale ak aj Facebook nepoužívate, krásy starej Bratislavy vám nemusia uniknúť. Webova stránka BratislavaDen.sk má samostatnú sekciu, ktorá sa venuje publikovaniu fotografií a článkov na tému starej Bratislavy. Názvy fotoseriálov ako Krásy Bratislavy alebo ako hlavné mesto vyzeralo kedysi, Na špacírke po Bratislave či Historické „esemesky“ zo zadnej strany pohľadníc Starej Bratislavy hovoria sami za seba. Fotiek je tam obrovské množstvo, takže máte čo robiť… 🙂

Nech sa páči, potešte svoju dušu bratislavskú, prešporskú, požoňskú či pressburgskú: klik:)

 


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok