logo

Redakčný výber: Bratislava na Facebooku

Bratislava_hrad-cb.jpg

Bratislava fotogenická vám ponúka pohľad na Bratislavu z Facebooku. Názvy a popisky sú prevzaté priamo z jednotlivých stránok.

Stará Bratislava na fotografiách a obrazoch
Poslaním stránky je oživiť a uchovať obrazy a fotografie Starej Bratislavy pre všetkých obdivovateľov krásy nášho hlavného mesta z čias dávno minulých, ale aj nedávnych.

Bratislava fotogenická
Stránka bratislavskej aktivistky, fotografky a publicistky Hany Fábry o Bratislave a pre Bratislavu. Informácie a názory z prostredia občianskej spoločnosti bez prifarbovania developermi a politickými bábkami. Aktivity občianskych iniciatív, združení, jednotlivcov či ad hoc spojení s jediným cieľom: spojiť ľudí, ktorých srdcia bijú pre Bratislavu.

Bratislava otvorene
Iniciatíva, ktorej cieľom je aktívne riešenie problémov kvality života v Bratislave, predovšetkým doprava, zeleň a parky, zahusťovanie sídlisk, ochrana pamiatok a kultúrneho dedičstva v meste, otvorená a transparentná samospráva…

Bratislava bez náckov
Spoločne proti akejkoľvek forme fašizmu

Bratislava
Bratislava – tu vždy nájdeš, čo sa v hlavnom meste Slovenska deje. (Stránka nie je často aktualizovaná; poznámka redakcie k 15. 11. 2017. Verme, že sa to zmení:))

Bratislava – retro 
Zopár záberov ako vyzerala Bratislava kedysi, trochu nostalgie pre pamätníkov; pre tých, ktorí to už nezažili, zase drobná inšpirácia.

Citylife Bratislava
Programy kín, divadiel, galérií, koncertov vážnej aj nevážnej hudby, mestských a miestnych kultúrnych akcií, podujatí pre deti a mládež. Všetko na jednom mieste. Všetko pre Bratislavu a okolité obce do vzdialenosti 50km. 

Bratislava WEB
Chceme dosiahnuť to, aby sa tu zišla komunita ľudí, ktorí by sa navzájom informovali o tom čo sa v Bratislave deje. Či už správy, novinky, udalosti, kurzy, školenia a iné.

Bratislavské noviny
Bratislavské noviny, spravodajský server o Bratislave

OFICIÁLNE STRÁNKY MESTA A MESTSKÝCH ČASTÍ

Bratislava – Magistrát hlavného mesta SR 
Oficiálna stránka hlavného mesta SR na Facebooku.

BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko vytvára podmienky pre organizovanie programov, služieb a produktov v oblasti kultúry, cestovného ruchu, športu a spoločenského života.

Bratislava Stare Mesto
Pulzujúce srdce hlavného mesta Slovenska, mestská časť Bratislavy, na ktorej území sa nachádza historické centrum mesta.

Bratislava – Nové Mesto
Oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Nové Mesto.

Bratislava – Ružinov 
Ružinov je mestská časť Bratislavy v okrese Bratislava II, ktorá leží východne od centra.

Mestská časť Bratislava-Dúbravka
Cieľom tejto stránky je informovať obyvateľov našej mestskej časti o dôležitých informáciách, kultúrnych, športových a iných podujatiach, ako aj o tom, čo pre Vás chystáme, ale aj o tom čo od nás očakávate.

Karlova Ves
Oficiálna stránka MČ Karlova Ves. Úrad, dianie, zaujímavosti.

 


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok