logo

Píšte na web Bratislava fotogenická

Bratislava_hrad-cb.jpg

Milé priateľky a milí priatelia Bratislavy, in medias res: určite aj vy pociťujete, že Bratislave bytostne chýba spoločný webový priestor, na ktorom by sa stretli bratislavské občianske aktivity a iniciatívy, ľudia, ktorí majú radi Bratislavu, niečo pre ňu robia, a informácie o tom, čo sa v bratislavskom (predovšetkým) občianskom svete deje. A tak na pôde Bratislavy fotogenickej spúšťam presne takýto – občiansky – web (inšpirovaná niekoľkoročnou skúsenosťou s Changenetom blahej pamäti:)).

Píšte na hana.fabry@bratislavafotogenicka.eu
Predpokladám, že chcete, aby ľudia boli o vás informovaní, aby sa dozvedeli v kontexte ďalších bratislavských informácii o vašich aktivitách a vašich organizáciách, ktoré dýchajú pre Bratislavu, prípadne v nej sídlia a organizujú podujatia (aj také, ktoré s témou Bratislavy priamo nesúvisia).

Predpokladám, že chcete šíriť svoje správy, názory, protesty, petície, podujatia; predpokladám, že chcete byt informovaní/e o akciách ostatných, o grantových programoch, počinoch mesta i developerov; predpokladám, že vám dobre padne nájsť na jednom mieste čím viac toho, čo vás v Bratislave zaujíma.

A tak mi už od dnes, priateľky a priatelia Bratislavy, môžete na mail hana.fabry@azet.sk posielať vaše tlačové správy, pozvánky na podujatia, hodnotenia podujatí, upozornenia na to, čo sa v Bratislave deje (dobré či zlé či jednoducho “len” zaujímavé), komentáre a blogy, pracovné inzeráty vašich organizácii, tipy na akcie, vydarene fotografie mesta, dokumentárne fotografie…

December 2016 to istí
Doména je zakúpená, web už je naprogramovaný, je na ňom uz aj nejaký ten obsah, a čaká sa na ďalší… na ten od vás:) Takže poďme na to:) Ešte raz zopakujem. Na môj mail hana.fabry@bratislavafotogenicka.eu môžete posielať všetko, čo podľa vás chceme a potrebujeme o Bratislave vedieť.

Čokoľvek, čo súvisí s Bratislavou – a nie je to greenwashing, ani nešliape po ľudských právach – na stránke Bratislavy fotogenickej nájde svoje miesto.

Spolu urobíme najlepší bratislavský webzine:) Spojíme srdcia, ktoré bijú pre Bratislavu, platí?:)

Hana Fabry
obcianska aktivistka a publicistka
hana.fabry@azet.sk


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok