Načítanie Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalost už prebehla.

Urban Market 2017 (Winter Edition) 

8. decembra 2017 - 10. decembra 2017

Udalosť navigácia

Po troch vydaniach na Fakulte architektúry sa Urban Market 2017 (Winter Edition) presúva na nové, neokukané miesto. Industriálny projekt Mlynica, ktorý slúžil od 60-tych rokov do Nežnej revolúcie na výrobu pórobetónu, bude počas tejto edície štýlovým domovom tohto už tradičného dizajnérskeho a kultúrneho podujatia. Tento výnimočný projekt je unikátnym príkladom toho, že staré industriálne budovy nemusia nevyhnutne zostať spustnuté či definitívne zaniknúť. (Areál Mlynice nájdete na Turbínovej ulici, v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, medzi ulicami Rožňavskou a Vajnorskou, len pár minút od centra hlavného mesta.) 

Buď aj ty súčasťou našej oslavy dizajnu, módy, hudby, súčasných trendov a životného štýlu ale hlavne dobrej a kreatívnej nálady.

• Registračné podmienky nájdete na tomto linku: PODMIENKY
• Registračný formulár nájdete na tomto linku: REGISTRAČNÝ FORMULÁR
• Registrácia trvá do 31. októbra 2017
• Dátum konania: 08. – 10. december 2017 (piatok / sobota / nedeľa)

Kontaktný email: info@urbanmarket.sk

Urban Market je popredným kultúrno-spoločenským podujatím, ktoré v sebe spája živý dizajnový trh súčasnej umeleckej a kreatívnej tvorby, prezentáciu profesionálnej módy, dizajnu a umenia, ako aj pestrý kultúrny program, edukačné aktivity a tvorivých ľudí z rôznych odvetví umenia v jednom čase na jednom mieste. V roku 2017 budeme prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí už ôsmym rokom. Urban Market 2017 (Winter Edition) sa uskutoční na novom mieste, ktoré vám postupne predstavíme.

Viac informácií o podujatí, mieste konania a formulár na registráciu nájdete na weboch Urbanmarket.skCerstveovocie.sk

Podrobnosti

Začiatok:
8. decembra 2017
Koniec:
10. decembra 2017
Udalosť kategŕia:
Webstránka:
http://urbanmarket.sk/

Miesto konania

Mlynica
Turbínova ulica
Bratislava, 83101
+ Google Mapa
Webstránka:
http://www.mlynica.com/