Načítanie Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalost už prebehla.

DogDays 2017 – festival psích športov

27. mája 2017, 10:00 - 28. mája 2017, 18:00

Udalosť navigácia

2. ročník unikátnej akcie DogDays – festival psích športov ponúkne veľa nápadov na spoločne strávené chvíle majiteľov so svojimi psíkmi.

Na rôznych stanovištiach budú mať návštevníci možnosť dozvedieť sa viac ohľadom oficiálnych psích športov, bližsie sa zoznámiť s predvádzanými aktivitami, či zaobstarať si potrebnú výbavu na ne.DogDays – festival psích športov je rozsahom a širokým záberom jediná akcia svojho druhu na Slovensku. Počas tejto víkendovej udalosti budete mať okrem ukážok športov možnosť poradiť sa so skúsenými odborníkmi z kynológie, vidieť pracovné psy v nasadení, podporiť vybrané útulky, prihlásiť svojho štvornohého parťáka na výstavu, tí kreatívnejší si môžu zasúťažiť so psíkmi a vlastnými kostýmami, ďalší skúsia zdolať prekážkovú dráhu. Najmenší psíčkari neodídu s prázdnymi rukami, pekné ceny na nich čakajú pri mnohých rôznorodých hrách.

Keďže prvoradá je bezpečnosť, majitelia musia mať so sebou platný očkovací preukaz svojho psíka.

Bližšie informácie o programe nájdete v záložke Program, ak sa chcete registrovať na súťaže so psíkom otvorte Novinky, alebo sa pridajte na Facebook fanpage a budete mať najaktuálnejšie info: https://www.facebook.com/festivalpsichsportov.

Uvidíme sa 27. – 28. mája 2017 v areáli Závodiska, š. p., (Dostihová dráha) v Bratislave!

 

Podrobnosti

Začiatok:
27. mája 2017, 10:00
Koniec:
28. mája 2017, 18:00
Udalosť kategŕia:
Webstránka:
http://www.dogdays.sk/

Miesto konania

Závodisko, š.p.
Starohájska 29
Bratislava, Slovensko 85101
+ Google Mapa
Webstránka:
http://www.zavodisko.sk/

Organizátor

http://www.dogdays.sk/
Webstránka:
http://www.dogdays.sk/