logo

Tip redakcie: Krátka praktická príručka pre bratislavského developera

BaF3.jpg

Bratislava fotogenická odporúča článok Martina Bajaníka: “Každú chvíľu sa v našej stolici objaví nejaká nová vyleštená vizualizácia developerského projektu a neinak je tomu teraz. Častokrát ide o udičku, ktorá má nahrubo predstaviť ďalšiu anexiu bratislavského územia, lebo stará dobrá teória reklamy hovorí, že ľudia kupujú len to, čo poznajú. Najnovší červík na háčiku je akýsi jachtársky klub v Zimnom prístave a hoci je k prvému výkopu ešte veľmi ďaleko, svedčí to o tom, že už ktosi kdesi vytýčil plán útoku na túto zdanlivo zanedbanú a nevyužívanú časť nábrežia. Nuž, chytil som sa a keďže mám pocit, že naše mesto by sa mohlo rozvíjať inak, ako starým dobrým developerským spôsobom, skúsil som tomuto podnikavému kapitálu priblížiť, ako by sa mohli dopracovať k stavu, že vytvoria miesto, ktoré budú mať bratislavčania radi. Zvýšia tým nielen hodnotu svojej investície, ale zároveň sa vyhnú trápnu pri vysvetľovaní, že tie byty na nábreží neslúžia ako úplatok známym politickým persónam.”

Celý článok si prečítate na stránkach Denníka N.

 

Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok