logo

Blog Denníka N; Matúš Vallo: Prečo si myslím, že Bratislava nemá za sebou úspešný rok

spoza-rieky-i.jpg

Skúsme si to ale celé zjednodušiť a pýtajme sa základné otázky odprostené od hlbšieho poznania situácie. Kedy ste v Bratislave cítili na niečo hrdosť? Kedy ste mali pocit, že tu vzniklo niečo moderné, aktuálne, kvalitne urobené a je to pre vás? Lavička, dobrý nápad, kvalitná služba? Kedy ste naposledy zacítili ten pocit, že fíha tak toto funguje, toto sa podarilo, kvôli tomuto sa mi tu bude žiť ešte lepšie, kvôli tomuto som na Bratislavu hrdý? Alebo ešte jednoduchšie. Zdá sa vám Bratislava za posledné obdobie čistejšia? Zdá sa vám menej áut zaparkovaných na chodníku pred vašim domom?

Odpovede na tieto otázky si prečítate v blogu Matúša Valla


Možnosti podpory Bratislavy fotogenickej

Máme radi Bratislavu rovnako ako vy. Naše články a fotky ochotne ponúkame vám, našim čitateľkám a čitateľom, bezplatne, ale ako všetko, aj technické zázemie a čas na tvorbu obsahu stránky stoja peniaze. Aj najmenšia finančná podpora nám pomáha venovať sa webu a s ním aj Bratislave - viac a lepšie.
Podporiť nás môžete prostredníctvom prevodu na transparentný účet číslo SK6783300000002001245463 občianskeho združenia Bratislava fotogenická.
Ďakujeme.

posunúť na začiatok