Načítanie Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalost už prebehla.

Aneta Langerová Na Radosti 2016

Koncert Aneta Langerová

25. novembra 2016, 19:00 - 21:00

25€

Udalosť navigácia

Aneta Langerová pokračuje v úspešnom turné Na Radosti k jej rovnomennému dvakrát platinovému albumu.

“Celé turné je pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu poznať. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“ opisuje Aneta.

O tom, že sa Anete a jej kapele darí rozdávať radosť plnými dúškami, svedčí aj búrlivý potlesk na konci vypredaných koncertov.

Spolu s klaviristom, hudobným skladateľom a producentom Jakubom Zitkom pracovali na piesňach, pôvodnej hudbe a textoch. Za inšpiráciou sa vydali na Šumavu, kde objavili dnes už neexistujúcu osadu Na Radosti. To miesto im učarovalo a pomohlo im priviesť na svet album plný príbehov. Prepracované aranžmány a osobitý spev Anety Langerovej predpokladal úspech u fanúšikov aj kritikov. V ankete Žebřík 2014 získala od fanúšikov hneď tri ocenenia: Speváčka roka, Album roka – Na radosti a Skladba roka – Tráva. Všetky štyri nominácie na cenu Akadémie populárnej hudby – Ceny Anděl 2014, Czech Music Awards premenila na anjelské sošky. V roku 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a ocenenie speváčka roka v anketě Žebřík.

Na turné Anetu sprevádza kapela a sláčikové trio.

Všetky informácie o turné a predpredaji vstupeniek nájdete na www.langerovaaneta.cz

Podrobnosti

Dátum:
25. novembra 2016
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
25€
Udalosť kategŕia:

Miesto konania

Divadlo Arána
Viedenská cesta 10
Bratislava, 85101 Slovenská republika
+ Google Mapa
Webstránka:
http://www.divadloarena.sk