Načítanie Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalost už prebehla.

Priatelia Rače pozývajú na Veľkú jarnú brigádu

8. apríla 2017, 9:00 - 18:00

Udalosť navigácia

Prvé jarné lúče Slnka nás po roztopení snehovej pokrývky nemilo prekvapili množstvom odkrytých odpadkov povaľujúcich sa či rozfúkaných po uliciach, zastávkach a trávnatých plochách.

V Rači, Krasňanoch a na Východnom je však už niekoľko rokov veľmi peknou tradíciou veľká jarná brigáda, ktorá spája susedov a obyvateľov týchto troch račianskych obvodov pri spoločnom úsilí o pekné okolie našich domovov.

Tak ako po iné roky, aj túto jar partička aktivistov z OZ Priatelia Rače organizuje Račiansku jarnú brigádu, ktorá sa z roka na rok stáva medzi obyvateľmi čoraz obľúbenejšou – nielen pre skvelý pocit z dobre vykonanej práce pri pohľade na upratané a čisté ulice, ale tiež pre nové kamarátstva a celkovo vynikajúcu priateľskú atmosféru podujatia.

Takže, kto už bol a bolo dobre, ale aj všetci noví brigádnici, POZOR!

Veľká jarná brigáda sa začína v sobotu 8. apríla 2017 od 9:00. Každý, kto chce prísť a prispieť pracovitou rukou, pomocou či dobrou náladou, je vítaný. Prísť môžete na ktorékoľvek miesto stretnutia, ktoré vám vyhovuje – na týchto miestach si vás vyzdvihnú koordinátori, členovia OZ Priatelia Rače. U nich si tiež môžete vyžiadať potrebné pomôcky – vrecia na odpadky, rukavice alebo náradie.

Pre brigádnikov a brigádničky budú k dispozícii základné pracovné pomôcky (rukavice, vrecia, náradie), no ak máte možnosť priniesť vlastné, smelo prineste. Po skončení upratovania približne od 14:00 OZ Priatelia Rače pozývajú všetkých unavených a hladných brigádnikov do Obecnej záhrady MiÚ Rača na Alstrovej ulici, kde bude čakať občerstvenie a spoločné stretnutie celého upratovacieho teamu.

Už teraz sa tešíme, že po tohtoročnej brigáde opäť ostane pekná, čistá a uprataná Rača, Krasňany aj Rendez a najmä usmiate tváre unavených, ale spokojných susedov, priateľov a celých rodín, ktorí sa na tom podieľali.

Pomoc na brigáde prisľúbili tiež:
MČ Bratislava – Rača, OZ Zelená hliadka, OZ Mládež ulice, OZ Stará jedáleň, vinárstvo Dušan Žitný, bufet Šínweg

Tešia sa na Vás organizátori z OZ Priatelia Rače.

Podrobnosti

Dátum:
8. apríla 2017
Čas:
9:00 - 18:00
Udalosť kategŕia:

Miesto konania

Bratislava – Rača
Rača
Bratislava, Slovenská republika 83101
+ Google Mapa

Organizátor

OZ Priatelia Rače
Webstránka:
https://www.blogger.com/profile/04536736210692024480